چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۳
PDF
طرح اتاق کارآفرینی مدارس برای پنجمین سال متوالی در قاین آغاز شد

طرح اتاق کارآفرینی مدارس برای پنجمین سال متوالی با برگزاری سمینار معارفه برای بیش از 200 دانش آموز دختر مدارس مقطع متوسطه و راهنمایی در قاین آغاز شد.

مرضیه مطهری مسئول اجرایی طرح در قاین با اعلام این خبر گفت: در سالجاری 249 دانش آموز در طرح ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه  سه مدرسه فدک، قهستان و پژوهش در مقطع دبیرستان نظری و مدرسه راهنمایی تیزهوشان نیز در سالجاری ثبت نام کرده اند افزود: برگزاری کارگاه های مبانی کارآفرینیف خلاقیت و ایده یابی، مهارت های ارتباطی، کار گروهی و تدوین طرح کسب و کار در مسطح مقدماتی برای  دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

مطهری به برگزاری دوره تخصصی kab با همکاری فنی و حرفه ای برای دانش آموزان در سال اینده خبر داد و گفت: در این دوره دانش آموزان علاقمند به مدت 50 ساعت سطح مقدماتی این مهارت را فرامی گیرند.

مسئول اجرایی طرح اتاق کارآفرینی مدارس در قاین در خصوص جزئیات سمینار معارفه اظهار کرد: در این سمینار دانش آموزان با کلیات طرح آشنا شدند و از نزدیک با دو نفر از کارآفرینان ارتباط برقرار کردند.

مطهری با بیان اینکه یکی از کارآفرینان موفق که در سمینار سالجاری صحبت کرد نفیسه احتشام پور بود گفت: وی از دانش آموزان سال سوم است که در دوسال گذشته نیز در طح حضور داشته و موفقیت های خوبی به دست آورده است.

وی ضمن قدردانی از زحمات علوی مدیریت آموزش و پرورش قاین و بلالی رئیس پژوهش سرای دانش آموزی افزود: در سالجاری طرح با محوریت پژوهش سرای دانش آموزی برگزار می شود.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی