شنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۶
PDF
برگزاری نمایشگاه اتاق کارآفرینی هنرستان پسرانه علم و صنعت کرج

برگزاری نمایشگاه اتاق کارآفرینی هنرستان پسرانه  علم و صنعت کرج

طرح اتاق هنرستان علم و صنعت کرج از اوایل مهرماه 1392 آغاز گردید.

و پس از برگزاری سمینار طرح و گزینش هنرجویان مستعد و علاقمند به شرکت در طرح مرحله آموزش به منظور آماده سازی شرکت کنندگان برای حضور در فضای کسب و کار در اواخر آبان ماه سال 1392 برگزار شد به موازات برگزاری آموزش ها مرحله مشاوره نیز اجرا گردید.

در طول دوره از شرکت کنندگان خواسته شد تا بر حسب علاقه، استعداد و امکانات خود ایده هایی را با رویکرد کسب و کار مطرح کنند و تقریبا کلیه مباحث و تمرین ها حول آن ارائه می شد.

پس از خلال دوره آموزشی مشاوره های فردی و گروهی به آنها داده شد.

این فعالیت به منظور پشتیبانی فکری و هدایت فنی و مدیریتی شرکت کنندگان در مراحل مختلف ایده سازی، تدوین برنامه، شکل گیری و بقاء کسب و کار  انجام گرفت.

خدمات مشاوره به آنها کمک نمود تا ضمن کشف بهتر استعدادهای خود، استفاده مناسب از فرصت های محیطی و نیز درنظر داشتن چالش های موجود، در فرایند شکل­گیری کسب و کار مسیری را به نحو اصولی و مناسب طی کنند. ازجمله آن می­توان به راههای تأمین منابع مالی، برقراری ارتباطات اجتماعی و شیوه های عملی کار گروهی اشاره کرد.

پس از این مرحله نمایشگاهی در 9 و 10 اردیبهشت ماه جهت ارائه محصولات و ایده های تولید شده هنرجویان برگزار شد و در پایان نمایشگاه نیز از ایده های برتر تقدیر گردید.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی