دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱
PDF
پایان مرحله آموزش و آغاز مرحله مشاوره طرح توان افزایی جوانان منطقه اروند با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی

مرحله آموزش طرح توان افزایی جوانان منطقه آزاد اروند با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی که از روز 25 آبان ماه 1393 با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شده بود روز 18 دی ماه 1393 و با برگزاری یک تور وبازدید آموزشی از کارخانه لونا نور خوزستان به پایان رسید. در این مرحله داوطلبانی که مراحل ارایه ایده و گزینش را با موفقیت پشت سر گذاشته بودند، در یک دوره فشرده مهارت های عمومی کسب و کار را فرا گرفتند. این دوره فشرده شامل 12 کارگاه و 1 تور آموزشی است و در فاصله آبان تا دی ماه 1393 در هر دو شهر آبادان و خرمشهر برگزار  گردید. در پایان این دوره آموزشی، مهارت آموزان مدل های کسب و کار خود را تدوین نموده و اصول اولیه نگارش طرح کسب و کار خود را فرا گرفتند.

در مرحله بعدی این طرح که به مشاوره های فردی اختصاص خواهد داشت، مهارت آموزان ضمن رفع ایرادات و ابهامات مدل و طرح کسب و کار خود زیر نظر مشاوران به تکمیل این طرح ها خواهند پرداخت. نخستین جلسات مشاوره طی روزهای 11، 12 و 13 بهمن ماه 1393 در محل موسسه بهار خرمشهر برگزار خواهد گردید.

طرح توان افزایی جوانان منطقه آزاد اروند با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی یک از پروژه های طرح فرصت شناسی، ایده یابی، توان افزایی و نهادسازی با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی در شهرهای آبادان و خرمشهر است که توسط بنیاد توسعه کارآفرینی زنان وجوانان و به سفارش سازمان منطقه آزاد اروند در شهرهای خرمشهر و آبادان در حال اجرا می باشد.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی