دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۳
PDF
نشست بنیاد با فعالان اقتصادی در تاریخ 5 بهمن ماه و در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

 

نشست ساعت 5 آغاز شد. خانم بنفشه صدیق عضو هیات مدیره بنیاد میدیرت جلسه را برعهده داشت. در ابتدای برنامه کلیپی از معرفی بنیاد و فعالیت ها و طرح های بنیاد پخش شد. پس از آن آقای دکتر آذرهوش مبحثی تحت عنوان "نگاهی دیگر به مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی" را مطرح کرده و به ایراد سخنرانی در این خصوص پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جناب آقای شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران سخنران بعدی برنامه بود و به اهمیت مسئولیت اجتماعی کارآفرینان و بخش خصوصی پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در بخش دیگر برنامه خانم فیروزه صابر مدیر عامل بنیاد، سخنرانی خود را با موضوع "نقش های بنیاد و انتظارها" در دو سوی بنیاد و فعالان اقتصادی، ارائه کرد و از مهمانان نشست خواست تا انتظارات خود از بنیاد و نیز زمینه های همکاری بیشتر بنیاد با فعالان اقتصادی را اعلام نمایند.

 

معرفی طرح "مجموعه فیلم مستند کارافرینان" با حضور خانم ها و آقایان رخشان بنی اعتماد، مجتبی میرتهماسب، زهرا عمرانی از دیگر برنامه های این نشست بود. ابتدا کلیپ معرفی این مجموعه پخش شد. خانم زهرا عمرانی به توضیح بیشتر طرح پرداخت و پس از آن خانم رخشان بنی اعتماد به چگونگی شکل گیری این ایده در ذهنش پرداخت. آقای مجتبی میرتهماسب نیز توضیحات بیشتری در خصوص مجموعه فیلم و خروجی های آن ارائه کرد.

 

 

در پایان برنامه پس از پرسش و پاسخ حاضران آقای سید جعفر مرعشی رئیس هیات مدیره بنیاد جمع بندی و ختم جلسه را اعلام نمودند.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی