شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۱
PDF
بازارچه سمن‌ها و کارآفرینی برگزار می‌شود.

توسط شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی

بازارچه سمن‌ها و کارآفرینی برگزار می‌شود.

 

بازارچه خیریه سمن‌ها و کارآفرینی توسط شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد 21 و 22 اسفند 93 برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد خبری، این بازارجه با هدف ارتقای سطح کیفیت زندگی شهری و ترویج فرهنگ شهری و محله محوری برپا می‌شود. همچنین برگزاری این مراسم بهانه‌ای است تا پل ارتباطی میان مردم و مدیران دولتی ایجاد شود و از کارآفرینانی که در حوزه فرهنگ شهری فعالیت دارند، حمایت صورت بگیرد. تعداد قابل توجهی از شرکت‌های تولید‌کننده موادغذایی، صنایع دستی و موسسه‌های مشابه حضور می‌یابند.

در این بازارچه شرکت‌ها و نهادهای خیریه همانند کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی کشور و دیگر سازمان‌های خیریه‌ خصوصی و مردم نهاد (سمن) حضور خواهند یافت.

از برنامه‌های جنبی بازارچه خیریه عمران و بهسازی به حضور تعدادی از هنرمندان عرصه سینما، تلویزیون و تئاتر، اجرای تئاتر خیابانی، رادیو نمایشگاه، حضور صداپیشگان رادیو و تلویزیون و فروش محصولات خیریه می‌توان اشاره کرد.

بازارچه خیریه سمن‌ها و کارآفرینی در عمارت مسعودیه تهران واقع در میدان بهارستان، خیابان اکباتان از ساعت 8 صبح تا 10 شب برگزار خواهد شد.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی