سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۲
PDF
کارگاه تامین منابع مالی در سازمان های مردم نهاد برگزار شد

کارگاه تامین منابع مالی در سازمان های مردم نهاد با حضوربیش از 25 نفر از نمایندگان سازمان های مردم نهاد  و خیریه ها در روز دوشنبه 22 تیرماه برگزار شد. مدرس این کارگاه آقای دکتر علی مستشاری بودند، دکتر علی مستشاری مدیر سازمان جهانی توسعه پایدار در نیویورک و مدیرعامل یک بنگاه دانش بنیان در منهتن می باشد. وی از سال 2004 تا 2008 بعنوان مشاور راهبردی معاون دبیر کل برنامه توسعه سازمان ملل در نیویورک و از سال 2008 تا 2014 بعنوان رییس دانشکده سامانه های فنی-اجتماعی دانشگاه استیونس مشغول به کار بود. او دارای مدرک دکترای مدیریت و سیاستگذاری فن آوری از دانشگاه ام آی تی، کارشناسی ارشد سیاستگذاری و برنامه ریزی فن آوری از دانشگاه ام آی تی است.

در این کارگاه آموزشی 4 ساعته سعی شد مباحثی همچون اهداف تامین منابع در سازمان های مردم نهاد،مراحل برنامه ریزی سالانه تامین منابع مالی، انگیزه افراد و بنگاه ها برای کمک به موسسات مردم نهاد و خیریه ها  و تاثیرات هم افزائی سمن ها مطرح شد.

در نیمه دوم کارگاه شرکت کنندگان با انجام تمرین عملی برخی از پیشنهادات و نظرات خود را درباره موضوع مطرح نمودند.

لازم به ذکر است بنیاد در نظر دارد با توجه به نیازهای آموزشی موسسات مردم نهاد و خیریه ها کارگاه های آموزشی دیگری با موضوعات مختلف برگزار نماید.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی