جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
PDF
شرکت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در کنفرانس روسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه ای اقیانوس هند

اولین کنفرانس روسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه ای اقیانوس هند IORA  در چابهار برگزار شد و بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در آن شرکت داشت و به ارائه پیشنهادات خود پرداخت.

کنفرانس روسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه ای اقیانوس هند IORA  با حضور معاون اول رییس جمهور آقای جهانگیری ؛دبیر شورای عالی مناطق آقای ترکان؛ استاندار استان سیستان و بلوچستان آقای هاشمی به همراه برخی وزرای دولت، سفرا و روسای مناطق آزاد کشورهای عضو به میزبانی منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

این کنفرانس با رویکرد توسعه روابط تجاری اقتصادی و سرمایه گذاری مناطق آزاد IORA و بررسی زمینه های همکاری در این حوزه برگزار شد.

پنل توانمند سازی زنان مناطق آزاد IORA در روز اول کنفرانس به دبیری معاون بین المللی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خانم دکتر فلاحتی انجام شدو بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در این پنل ارائه ای با عنوان "راهکارهایی برای توانمند سازی زنان کارآفرین در منطقه IORA " داشت که در این خصوص بنیاد کارآفرینی زنان و جوانان پیشنهاد شکل گیری شبکه ای از زنان کارآفرین IORA  را ارائه داد که حاضران از این پیشنهاد استقبال کردند و در بیانیه پایانی کنفرانس نیز قرار گرفت.

انتهای پیام

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی