دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵
PDF
بازديد جوانان صاحب ايده آبادان و خرمشهر از كسب و كارهاي موفق

روز دوشنبه جمعی از جوانان صاحب ايده شركت كننده در طرح توانمندسازي بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان  از کارگاه بسته‌بندی خرما (خشک پارس) و مجموعه کشاورزی در منطقه حفار شرقی خرمشهر بازدید و با کارآفرین موفق این مجموعه کشاورزی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان ۳۰ تن از جوانان صاحب ايده شركت كننده در طرح توانمندسازي بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان  با حضور در منطقه حفار شرقی خرمشهر از کارگاه بسته‌بندی خرما خشک پارس متعلق به یک کارآفرین موفق خرمشهری بازدید کردند؛ جوانان صاحب ايده شركت كننده در طرح توانمندسازي بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان  از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت قرار گرفتند.

در بخشی دیگر از این بازدید مدیر این مجموعه کشاورزی که از کارآفرینان موفق خرمشهری است به ارائه توضیحاتی از نحوه سرمایه‌گذاری، آغاز به کار و پیشرفت کار به اعضا بنیاد ارائه داد.

آقای کعبی مدیر این مجموعه به نحوه شروع کار خود اشاره و تصریح کرد:  زمین خشک و شوره زار را به واسطه شیرین کردن  آب به کار انداختم و به پرورش و حیوانات بومی مانند شتر مرغ اقدام کرده است و در آینده تصمیم دارم که مرکز خدمات رفاهی را راه اندازی نمایم که در حال حاضر در ساخت و ساز آن هستم.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی