چهارشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
PDF
آغاز مشاوره جوانان شرکت کننده در طرح "آموزش کسب و کار و کارآفرینی ویژه مهارت آموزان فنی و حرفه ای"در زاهدان

این طرح  که توسط بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در حال اجرا است دنبال این است  مهارت آموختگان فنی و حرفه ای که دوره های مهارتی خود را گذرانده اند با روند راه اندازی و شکل گیری یک کسب و کار آشنا شده و بتوانند با اتکا به مهارت های خود کسب و کارهای خود را راه اندازی کنند. ايجاد تفکر خلاق و توسعه قابليت­های مديريتی برای ساماندهی و نهادينه سازی ايده­های نو در بین مهارت آموزان اين امکان را فراهم خواهد ساخت تا آنان با کشف و شناخت توانايی­های خود در ورود به عرصه کارآفرينی ترغيب شوند. به عبارتی آينده خود را نه تنها در يک شغل که در کسب و کاری جديد مهيا سازند.

مرحله اول آموزش طرح ویژه مهارت آموزان فنی – حرفه ای در اردیبهشت ماه آغاز شد، این آموزش ها در دو گروه خوداشتغالی (ویژه افراد زیر دیپلم) و کارآفرینی و کسب و کار (ویژه افراد بالای دیپلم) برگزار شد. پس از پایان مرحله اول آموزش ها، شرکت کنندگان طرح های کسب و کار خود را براساس آموزش ها آماده نمودند .

از اول تیرماه مرحله مشاوره آغاز  شده است و طرح های کسب وکار آماده شده توسط شرکت کنندگان در این جلسات  در حال بررسی توسط مشاورین است تا بعد از انجام اصلاحات و گذراندن آموزش های تکمیلی طرح جهت ارائه و اجرا آماده شود.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی