سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
PDF
افتتاح طرح ترویج و توسعه کارآفرینی و کسب و کارهای سبز ویژه دختران فارغ التحصیل دانشگاهی در استان لرستان

طرح ترویج و توسعه کارآفرینی و کسب و کارهای سبز ویژه دختران فارغ التحصیل دانشگاهی در استان لرستان که با هدف کمک به ایجاد و توسعه کسب و کارهای سبز با رویکرد اشتغال زائی و توسعه بازار محصولات سبز،کمک به پایداری و ثبات جامعه هدف در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ محافظت از محیط زیست  و کمک به توسعه ظرفیت سازمان های مردم نهاد سبز در اجرای طرح های مشابه تدوین شده بود با اعلام حمایت سازمان حفاظت از محیط زیست توسط بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان در حال اجرا است.

روز یکشنبه 28 آذر ماه پایلوت  طرح در استان لرستان با حضور رئیس ومدیران ارشد سازمان حافظت از محیط زیست ، رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدیر صندوق کارآفرینی امید  استان لرستان و مدیر عامل  و کارشناسان بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان افتتاح شد.

آقای فتحی رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست استان لرستان با اشاره به اهمیت ضرورت گسترش کسب و کارهای سبز به منظور مقابله با بیکاری و تخریب محیط زیست حمایت همه جانبه این اداره را  از طرح اعلام داشت.

هم چنین در این جلسه آقای داشتاب مدیر اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی با تاکید  بر اینکه برای  موفقیت طرح های این چنینی باید ظرفیت های استان را مطالعه کرد از مطالعات جامع این اداره در خصوص شناسایی مزیت ها و ظرفیت های استان خبر داد.

در ادامه آقای طاهری رئیس صندوق کارآفرینی امید استان حمایت همه جانبه صندوق را از طرح های کسب وکارهای سبز اعلام داشت.

لازم به ذکر است در این جلسه فعالان محیط زیستی و فعالان اجتماعی شهر خرم آباد نیز حضور داشتند

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی