سه شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶
PDF
افتتاح طرح توان افزایی سازمان های مردم نهاد با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی

طرح توان افزایی سازمان های مردم نهاد با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی  که توسط بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان،  و با همکاری معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری از زمستان سال جاری کلید خورد، امروز با حضور خانم دکتر نژادی معاون محترم برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری،آقای دکتر منصوری معاون محترم اشتغال و کارآفرینی وزارت رفاه، کار و امور اجتماعی و آقای دکتر مشکینی مشاور وزیر و معاون محترم سازمان های مردم نهاد وزارت کشور افتتاح شد.

در این نشست بیش از50 سازمان مردم نهاد از 31 استان کشور حضور داشتند.

در ابتدای جلسه خانم صابر  مدیر عامل بنیاد ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان به معرفی اهداف طرح پرداختند.

در ادامه خانم زهرا عمرانی مجری پروژه نیز نکاتی را در خصوص دوره ارائه دادند. خانم دکتر نژادی درباره دیدگاه معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری نسبت به نقش و جایگاه سمن ها ، آقای دکتر منصوری درباره مدل ارتباطی سمن ها و دولت و آقای دکتر مشکینی درباره اهمیت اجتماعی سمن ها به سخنرانی پرداختند.

لازم به ذکر است طرح فوق با هدف ارائه خدمات آموزشی و مشاوره به نمایندگان دو سازمان مردم نهاد از 31 استان کشور در حال اجرا است.به عبارتی دیگر آموزش و مشاوره 62 نفر از سمن‌های کشور با هدف توسعه ظرفیت مدیریت و کارشناسی آن‌ها از ماموریت های طرح است.

 

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی